Webové stránky prošly v posledních dnech důkladnou aktualizací. (1.3.2023)
V případě nejasností nebo neočekávané chyby nás prosím kontaktujte a informujte. Děkujeme, vaše AH podlahy.
Výroba betonových podlahV rámci původní aktivity firmy AH PODLAHY, kterou je výroba průmyslových betonových podlah, naše firma získala množství zkušeností jak s pracovními postupy a technologiemi, tak se stavebními stroji a mechanizací. Při výrobě využíváme vlastní nářadí, stroje a mechanizaci, díky čemuž se velmi dobře orientujeme ve vlastnostech jednotlivých značek a typů mechanizace.


Nářadí a mechanizace pro výrobu betonových podlah

Do připraveného podloží je nalita betonová směs, kterou rovnoměrně rozprostřeme a zarovnáme pomocí stahovací latě a plovoucí vibrační lišty. K vytvoření ideální rovinatosti betonové podlahy používáme laserovou měřící techniku a rotační laser.
Po dosažení pochůznosti se povrch zapracovává technologií strojního hlazení betonu, příp. strojního zdrsnění betonu. Pomocí strojní hladičky na beton uzavřeme a zpevníme povrch, získáme vysoký lesk leštěné podlahy a nebo zdrsněnou protiskluzovou povrchovou vrstvu podlahy. Pro strojní zapracování používáme hladičky betonu pro velké plochy, pro lokální aplikaci ruční hladičky betonu.

Betonovou podlahu je také třeba ošetřit proti popraskání a vnitřnímu pnutí. Dilatační spáry nařežeme pomocí řezačky spár s diamantovým kotoučem. Pro nejrůznější opravy povrchu betonu použijeme frézu na beton, sbíjecí a bourací kladiva.


Výroba průmyslové betonové podlahy od firmy AH PODLAHY

Pokud se chystáte na výstavbu lité betonové podlahy, ale raději dáte přednost zhotovení na klíč od specializovaného dodavatele můžete se s důvěrou obrátit na firmu AH PODLAHY, která má s výrobou průmyslových a betonových podlah mnohaleté zkušenosti.
zavřít