O firmě

Firma AH půjčovna

Půjčovna stavebního nářadí a drobné mechanizace zahájila svůj provoz v roce 2012 jako další z činností dceřinné firmy AH PODLAHY. V rámci původní aktivity, kterou je výroba průmyslových betonových podlah si naše firma získala na trhu své jméno, kvalitní reference a množství zkušeností jak s pracovními postupy a technologiemi, tak s vlastnostmi stavebních strojů a mechanizace.

Vlastní technické zázemí firmy bylo dále rozšířeno o další stavební nástroje a mechanizaci a byla tak vytvořena nabídka pronájmu pro zájemce o stavební práce, kteří nemají v úmyslu investovat do vlastního stavebního vybavení.


Obchodní jméno
Aleš Hustý - AH půjčovna
IČO
44121679
DIČ
CZ7104194119
Sídlo

Zádveřice 226,
76312 Vizovice


AH půjčovna vyvíjí svoji činnost na území střední Moravy. Pronájem stavebních strojů, nářadí a mechanizace orientujeme především na města Zlín, Vsetín, Vizovice, Zádveřice, Slušovice, Otrokovice, Napajedla, Přerov, Valašské Meziříčí, Rožnov p. Radhoštěm, Bystřice p. Hostýnem, Holešov, Kroměříž, Hulín, Fryšták, Valašské Klobouky, Staré Město, Uherské Hradiště, Luhačovice, Uherský Brod, Slavičín, Brumov Bylnice a jejich okolí. Kontaktovat nás můžete i ze vzdálenějších lokalit. Dopravu zapůjčeného nářadí a mechanizace si zajištují sami zájemci o pronájem.zavřít